Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez jó ketrec egy...

Szerintetek ez jó ketrec egy törpenyúlnak? Www. Fressnapf.hu/termek/artemis_rabbit_100_nyulketrec

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 10:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Megnéztem, ez elég silány ketrec. Arra gondolj, hogy szüksége van mozgásra akkor is amikor nem vagy otthon és a ketrecbe van. Én csináltattam egy emeletes ketrecet, mert én magam nem vagyok ügyes, de egy kicsit is barkácsoló ismerősöd rokonod fából gyönyörű ketrecet tud csinálni, ahol van egy kis elfedett rész ahová a nyuszi el tud bújni nappal, mert ő akkor alszik. Nagyon édes, ragaszkodó kis állatok, megérdemlik a törődést!
2013. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
lemaradt egy "n", tehát: ketrecben van :)
2013. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez jobb? [link]
2013. márc. 25. 11:00
 4/11 anonim válasza:

Az a baj ezekkel a ketrecekkel, hogy ebbe még tenned kell egy wc-t, egy kis búvóhelyet, itató, szénatartó, tálka amibe a tápot kapja, és máris alig van hely a nyuszinak. Szerintem ennyiért egy asztalos is csinál akár selejt fából is egy komfortos ketrecet.


Az enyém ilyen: - katt a képre és nagyban is megjelenik -


[link]


Nem itt vettem, de ennek a mintájára megcsináltattam. Annyira édes kis állatok, hogy megérdemlik a törődést, mert nagyon sok vidám pillanatot szereznek cserébe :)

2013. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja, és nálam az alja " függönnyel " el van kerítve, hogy legyen neki sötét búvó hely. Mert ez kell nekik.
2013. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen ketrecünk van nekünk is és sok más nyúltartónak is. Teljesen jó! Nyugodtan vedd meg.
2013. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hmm, tényleg nem veszi fel a versenyt az emeletes, barkácsolt ketreccel ( jó tudni, hogy vannak ilyen gondoskodó gazdik :) ), viszont nem rossz szerintem.

Úgy tudom, hogy van most ilyen Fressnapf akció, 6999 az 1 m hosszú ketrec, ár-érték arányban tökéletes.

Mellesleg a szénatartó és itató a ketrecen kívül van (legalábbis én még csak olyat láttam), akkor miért venné el a helyet?

Az én nyuszimnak is hasonló van, bár leginkább csak éjszaka van benne, nap közben itt szaladgál körülöttünk :) De ha olyanja van (igen, hajnalok hajnalán :D) remekül megoldja az ugrálást és futkározást ebben a ketrecben...

2013. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló, "sima" 100x50 centis ketrecem van (mármint a nyuszimnak:D), teljesen jó. Mivel úgyis sokat van szabadon, a lakásban kimozogja magát, pihenni, meg szénázni meg pont elég neki ekkora hely.
2013. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó neki. Úgy is sokat lesz kiengedve (remélem).
2013. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen sokat lesz majd kiengedve
2013. márc. 25. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!