Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek vihetem sétálni a...

Szerintetek vihetem sétálni a nyuszimat BP-en?

Figyelt kérdés

Nagyon félek attól, hogy megijed valami hangtól, valahogy kibújik hámból és elszökik.. Akkor tuti annyi szegénykémnek :S

Most kertes házban lakok, nyáron naponta kint lehetett 1-2 órát, de panelba fogok költözni, szívesen vinném valami kis parkba, ahol van fű, meg minden.. :) Biztos örülne neki, csak tényleg nagyon félek attól, hogy elszökik.

Ráadásul.. 2 évesen még hozzászoktathatom a hámhoz egyáltalán? Nagyon makacs!


2013. márc. 25. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is panelban lakunk a X.kerületben,meg van vidéken egy házunk,nyáron ott mindig kiengedjük őket a szabadba.

De 1 évig le se vittük ,mert én is féltem..Másfél évesek voltak,mikor levittük őket hámban,azért alaposan ellenőriztem előtte a szobában,hogy tud e szökni belőle:)

Lenn nagyon élveztek mindent,ástak,túrtak,szaladtak..:)

A legeslegfontosabb,hogy míg vidéken lehet nem lesz baja,itt több az ártalom:mindenképp legyen BEOLTVA!

2013. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vidéken még több szúnyog van, tehát oltás ott is kell. :)

Majd megpróbálom kihúzni belőle, ha én nem tudom, talán ő se tudja majd kiszabadítani magát.. :D


Na és mi van akkor, ha olyan helyre megyünk, ahova kutya pisilt? Nem hiszem, hogy jó neki, ha kutyapisis füvet eszik pl :S

A kertben nem volt ilyen gond, nem volt kutya.. De ki tudja, ki járt előttünk a parkban..

2013. márc. 25. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az üregi nyúl is simán megette a farkaspisis füvet.
2013. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!