Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 hétig én vigyázok egy...

1 hétig én vigyázok egy ismerősöm nyuszijára. Összeengedhetem az én nyuszimmal a szobában?

Figyelt kérdés

Persze szigorú felügyelet mellett, de nem tudom, össze merjem-e engedni őket. Külön ketrecben lesznek, de egy szobában.

Az én kis drágám nem találkozott más nyuszival, amióta 6 hetesen elhoztam őt a testvérei mellől.

Az enyém 2 éves ivartalanított kisfiú, a másik 6-7 hónap körüli ivaros kislány.



2013. márc. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
De ne a te nyulad területén találkozzanak, mert akkor biztos hogy verekedni fognak.
2013. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először mindkettőnek ismeretlen helyen engedd össze őket, aztán ha jól kijönnek lehetnek a szobádban.
2013. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legelőször úgy próbáld ki, hogy kiengeded a tiéd, a másik nyuszit hagyd benn a ketrecben. Utána a lány nyuszit és a te nyuszid hagyd benn a ketrecben. Innen látni fogod hogy viszonynak a másikhoz, de ha bántanák egymást a ketrecnek köszönhetően nem esik bajuk. Utána ha látod, hogy mind a kettő érdeklődő, akkor egy "idegen" területen engedd össze őket, de előtte húzz jó vastag kesztyűt a kezedre, hogy ha szét kéne őket szedni ne sérülj meg:D :) Nálunk is volt ilyen nyuszilátogatás. Az enyém 12 hetes bak volt, a másik 1 éves bak. Nálunk már azon elbuktak, hogy egyik ketrecben volt, mert a másik bak nyuszi ketrecen belülről is próbálta támadni :( :(
2013. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, megfogadom a jó tanácsokat!

Még annyi lenne a kérdésem, hogy a 2 ketrecet úgy helyezzem el, hogy lássák egymást, vagy inkább ne? Melyik a jobb? Egy szobában lesz a két ketrec, de meg tudom oldani mindkét verziót.

2013. márc. 26. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Egymás mellé semmiképp se, mert halottam már olyat, hogy direkt a két ketrec közé pisiltek folyamatosan :D Bár az egyik nálad ivartalanítva van.
2013. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!