Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehet a ten gerimalac karalábét?

Ehet a ten gerimalac karalábét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt malim, és úgy tanultam, hogy olyan zöldséget nem ehet, amiben K betű van, mert az felpuffasztja. Pl. karalábé, káposzta, retek, stb. Kivétel ez alól talán a kukorica, de azt sem ajánlják nekik, mert nagyon hizlal. :)
2009. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
A hörcsög az ami nem ehet K betűs ételeket. Az én tengerimalacaim évek óta esznek karalábét és jól vannak...szal nyugodtan adhatsz nekik azt!!!
2009. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Mértékkel adhatsz neki. Nem lesz semmi baja, ha egy kis karalábét eszik vagy egy levél káposztát vagy egyéb K betűs kaját. A lényeg, hogy ne sokat adj egyszerre.
2009. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló mondta jól! Nem ehetnek k betűs ételeket, mert felpuffadnak tőle! Azért nagyon ritkán megkóstoltathatsz vele egy levél káposztát de nem többet!
2009. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ehet karalábét! Se káposztát, se krumplit. És hagymát se.
2009. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos a tengerimalac ehet karalábét!

nem lesz baja én szakértő vagyok!

2009. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!