Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányom szőre kihullott a...

Patkányom szőre kihullott a füle mögött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ketten vannak egy ketrecben (fiúk) és az egyiknek a jobb füle mögött egy kb körömnyi területen kihullott a szőre. A másikon semmi hasonlót nem tapasztaltam, ugyanazt eszik, mindig figyelek mit kapnak, nem vakaróznak többet mint szoktam, a viselkedésükben minden normális. Nem komoly a probléma vagy érdemes lenne elvinnem egy állatorvoshoz?
2013. márc. 26. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt két fiú patkányom, de ők sokszor verekedtek. A tieid nem szoktak? (Nem lehet, hogy az egyik kitépte a másik szőrét onnan?)
2013. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak régebben verekedtek, mióta ivartalaníttattam őket, semmi komoly nem volt köztük, maximum egy kis játékos birkózás.
2013. márc. 26. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha ráérsz, szerintem vidd el orvoshoz. De nem hiszem, hogy komoly a dolog.
2013. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért csekkoltasd a dokival, az sosem árt. Lehet, hogy a társa csak túl erőszakosan tisztogatja őt, de az is lehet, hogy valami fertőzés, esetleg gomba.... egy bőrkaparék vizsgálat megmondja a tutit.
2013. márc. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam mikor az egyik patim még pici volt a nagy annyira apáskodott fölötte, hogy félpercenként végigtisztogatta és így a feje tetején szegénynek alig volt szőre.. :D de azért vidd el dokihoz, mert lehet hogy valami bőrbetegség azt meg jóbb minnél előbb kezelésbe venni
2013. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!