Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pénteken megyek a kisnyuszimér...

Pénteken megyek a kisnyuszimért! Már sok mindent előkészítettem. Mi kellhet még ezeken kívül? (LENT)

Figyelt kérdés
ketrec, benne wc, kisház ,tál, kaja, itató, alom

2013. márc. 27. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy szállítódoboz. Az mindig jól jöhet!
2013. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mekkora a ketrec? 100x50-es a minimum.

Miféle étel? A Versele-Laga tápok a legjobbak, de az étkezése nagy részét a szénával kell fedezned.

Itató? Golyós kell, és nézd meg, hogy jól működik-e!

Milyen alom? Fapellet a legjobb.

Vehetsz neki alagutat, csörgőt, és cicafüvet - ha már eszik zöldeket.

2013. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ami még fontos:

- szőrkefe.

- körömvágó.

- elhozás után irány a doki, hogy beoltasd!

2013. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a szállító még nem érkezett meg, mert netről rendeltem.. szval kocsival megyek :) a ketrec elég nagy, a kaját a fressnapfba vettem, itató rendesen "működik", éés fapellet-et vettem, mert benn lesz a lakásba :)
2013. márc. 27. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
A kajába ugye a széna is beletartozik? Az a nyuszi főeledele.
2013. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
am 6 hetes :) ugyh még zöldet nem adok neki...és korlátlan mennyiségben van széna :) Játéknak alagutat vetem
2013. márc. 27. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel képest elég nagy? Bocs, de itt sok mindent olvasni, ami állatkínzásnak minősül. A Freshnapf meg nem garancia, csak a termék gyártója. De mindegy, engem nem érdekel. Az én nyulam boldog, egészséges szobanyuszi.
2013. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért irtam kérdést, hogy hátha elfelejtettem még valamit. A ketrec kb 100x50-es
2013. márc. 27. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:

ha már széna van akkor gondolom szénatartó is csak elfelejtetted leírni vagy az volt a ketrechez :)

am így elsőre szerintem minden megvan de útközbe ha kell vmi eszedbe fog jutni :) nekem egy éve van nyuszim de mindig olvasom itt a kérdéseket meg nyuszis oldalakat hogy minál többet tanuljak és tudjak meg róluk :)

2013. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igenigen :D Előtte nekem is ovlt már nyuszim, és minden nap tanulok valami újat a nyuszikról itt :)
2013. márc. 28. 12:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!