Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel lehet fürdetni a tengeri...

Mivel lehet fürdetni a tengerimalacot? Macska vagy nyúl fürdető jó?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nyúlfürdetővel, de csak akkor fürdesd, ha tényleg muszáj, amúgy nem jó neki a fürdés.
2013. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A macskasampont írják mindenhol, de igazából nem kell fürdetni, csak ha muszáj.

Ha azért fürdeted, mert pl. bolhás, akkor a bolhairtós macskasampon a jó, ha azért, mert piszkos, akkor pl. a Gabi gyereksampon is tökéletesen megfelel.

De létezik kifejezetten tengerimalac-sampon is, bár én még Magyarországon nem találkoztam vele.

2013. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kersekedésben azt mondta az eladó, hogy szerinte a nyúl sampon jó... De nem biztos benne. Viszont az interneten énis a macskasampont találtam.. Ezért bizonytalanodtam el.
2013. márc. 29. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Biztos igaza van a kereskedőnek is, csak nálunk a nyúlsampon is ritka. Viszont amit a neten látok, azon kifejezetten együtt van a nyuszi és a malacka is, tehát biztos jó nekik a nyuszis is.


Ez például kifejezetten malacnak való:

[link]


Ez meg nyuszinak is, malacnak is (meg egyéb kisállatnak):

[link]

2013. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek tényleg jók lennének de itt magyarországon csak sima nyúl sampon kapható sajnos!(tudomásom szerint) De ha van olyan sampon ami mindkettőnek jó.... és a kis rágcsálók közé tartozik mind a két állat úgyhogy biztosan jó lesz a sima nyúl sampon is! :)
2013. márc. 30. 00:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre azt írják, kisrágcsálónak is jó:


Panzi OK sampon 200 ml nyúl szőrzetápoló


Általános kímélő és tisztító sampon nyulak és törpenyulak részére. A készítmény kisrágcsálókon is alkalmazható. A termék gyengéden, mélyen tisztítja az állat bundáját. Fürdetés után alaposan szárítsuk meg az állatot.

2013. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 31. 16:00
 8/9 dori? válasza:
Szerintem is csak akkor fürdesd ha nagyon muszáj, nem kedvelik a vizet, a TENGERImalac név azért ragadt rájuk mert a spanyolok a tengeren át szállították Európába őket.
2013. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezt eddig nem is tudtam... :(
2013. ápr. 6. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!