Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögöt sétáltathatok...

Aranyhörcsögöt sétáltathatok pórázon?

Figyelt kérdés
Van hörcsögöknek hám, és gondoltam veszek neki, mert nem merem elengedni,mindig elbújik valahova, szekrény alá, és nem tudom kiszedni. Szerintetek jó ötlet? Vagy inkább hörcsöggömb?

2013. márc. 28. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejött a hörcsög hám, bár eleinte nehezen sikerült ráadnom, aztán idővel belejöttem. Nekem úgy tűnt a hörcsög is élvezte.
2013. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne vegyél neki! Ha ki szeretnéd engedni, akkor biztosíts számára olyan környezetet, ahol nem tud bebújni a szekrény alá stb....torlaszold el a kisebb helyeket, ahova befér. Pluszba nagyon jó, ha kialakítasz neki egy kis bunkit, ahova bebújhat pihenni.
2013. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Amennyiben retardált vagy természetesen sétáltatsz, a hörcsögöd utálni fogja, mivel nem kutya
2013. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
2. válaszoló vagyok. Azt kifelejtettem, hogy az se véletlen, hogy elakar bújni a szekrény alá, nyilván nem érzi magát biztonságban, ezek az állatkák szeretnek rejtőzködni, szeretik a sötét zugokat. Ezért is csinálj neki egy sötét kis bunkit, ahova bebújhat, ha szeretne.
2013. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nincs semmi amivel eltudnám torlaszolni az 5 szekrényt, íróasztalt, ágyat.
2013. márc. 28. 15:16
 6/22 anonim ***** válasza:
egy szobátok van csak?
2013. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Lakásban szabadon kell ki engedni, igenis oldd meg az elkerítést.
2013. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A többi szobában még több hely van, ahova el tud bújni. Max a fürdőszobába, amit nem használunk. De ha elengedem, utána nehéz megfogni. Hogy csináljam?
2013. márc. 28. 15:26
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy hörcsögöt nem szabad pórázon sétáltatni. Ez biztos nem jó neki. Próbáld meg szabadon engedi, had szaladgáljon és inkább utána tedd vissza a ketrecében, miután már kijátszotta magát.
2013. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéz megfogni, akkor csalogasd elő kajával. Az mindig segít.
2013. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!