Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék törpenyuszinak a...

Hol tudnék törpenyuszinak a legolcsóbban szénát venni?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg olyan boltokat hol olcsón tudnék nyuszinak szénát venni?

Köszönöm !



2013. márc. 30. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én acanashop.hu ról rendelek, nagyon jó áron van és havonta egyszer a kiszállítás is ingyenes!


[link]

2013. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnézed apróhirdetésben, hogy hol árul valaki kis szénabálát.
2013. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kisbálás szénát kaszálásig már nem szívesen adnak el a gazdák, de kaszálás után a mezőről a legolcsóbb.

A Müller szénája egész jó minőség, és kb. 500,-/kiló.

2013. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisbálás széna 25 kiló körül van, és 800-1000 Ft. Tehát 40-50 Ft kilója, tehát egy bála nagyon sokáig elég és olcsó.

Most nem nagyon van már a tavalyiból, leginkább nagybálások maradnak meg tavaszra, de azok nem nyuszi léptékűek (300-500 kg).

Hamarosan itt a május, akkor már lesz megint kisbálás. tényleg a mezőről érdemes venni, legalább látod, hogy honnan kaszálták.

2013. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én az Alpha Zoo-ban most fedeztem fel, hogy van ilyen kis csomag szénájuk, 10 literes (nálunk kb 3-4 hétig elég). Isteni illata van, hosszú szállú, nem szóródik mindenfelé, és a nyuszim egyszerűen megőrül érte, sokkal többet eszik meg belőle, mint az eddigiekből. Az van ráírva, hogy Réti széna, és 299.
2013. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ez az euro centerben lévő nagy alpha zoo üzlet!
2013. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én sima állatboltban vettem 10 literes 200ft volt
2013. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!