Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér házi egér harap?

Fehér házi egér harap?

Figyelt kérdés

tnap váratlanul kaptam egy ilyen eget,de nem merek hozzá se nyúlni!megharpna??


ő az : [link]


2009. szept. 20. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ha sajt szagú a kezed, akkor harap, amúgy nem:) Nekünk sok volt és volt amelyik harapott, volt amelyik nem. Nem kell félni tőle, nyugodtan vedd kézbe, ha megszokik, nem fog harapni és nem olyan fájdalmas amúgy sem a harapása.
2009. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen egerem. Az elején még harapott, de kézhez szoktattam úgy, hogy finom falatokat (sajt, keksz) fogtam a markomban, és megvártam míg kieszi onnan. Így megtanulta hogy a kéz az egy jó dolog. A végén már a tenyeremben ülve ettek :-)

Csak pár nap és megszelidül.

2009. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haraphat, az ujjam pont most vérzik. Ez természetfüggő..
2009. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt fehér egerem, egyszer harapott csak meg. Amikor vettem és aznap, utána sajttal magamhoz szoktattam :)
2011. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a boltba is saját kezűleg választottam ki az egereimet,akkor se haraptak és később se...egyszer fordult elő hogy finoman megkóstolgatott mikor napraforgó magot ettem és utána fogtam meg (gondolom érezte az illatát) de akkor se lett se seb se vér és nem is fájt...szinte csak nyalogatott :D

próbálkozz meg vele tedd be a kezed ha szagolgatja és odamegy a kezedhez/kezedre finoman megpróbálhatod kivenni :)

2012. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!