Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szívesen kiengedném de hova?

Szívesen kiengedném de hova?

Figyelt kérdés
Van egy törpenyulam akit lakásban tartok,és eddig nem volt kiengedve sokat mert még kicsi volt, de már ki szeretném gyakrabban engedni. A szobámba nem tudom kiengedni mert bemegy az ágyam alá és nem lehet onnan kiszedni.Arra gondoltam, hogy kéne neki egy elkerített rész, csak nem tudom hogy ezt miből kéne meg csinálni. Légyszi ha valaki tudna valami ötletet mondani írjon. :) ( kertbe nem rakhatom mert van két magya vizslánk...)

2013. ápr. 1. 23:15
 1/4 juhasz94 válasza:

Hát nekem deguim vannak, ők mászkálnak a lakásban, csak mindent összerágnak, és vigyázni kell kábelekkel, felmosóvödörrel stb, nehogy bajuk legyen. De nem szokott gond lenni azzal hogy elbújnak, majd később előjönnek. Mivel már kézhez szoktak ezért könnyű őket megfogni. Én szerintem a nyuszi is mehet bátran a szobában, csak mindenképp figyelj oda, ne rágjon meg olyat, amit nem kéne. Ha meg bemegy az ágy alá, csald ki kajával :DD

amúgy mekkora rés van az ágyad alatt?

2013. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. 20 cm
2013. ápr. 2. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Visszamegy a ketrecébe idővel.Engedd el a konyhában.
2013. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakj valamit oda, hogy ne tudjon bemenni.
2013. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!