Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állandóan vakarja az egyik...

Állandóan vakarja az egyik fülét a nyuszim és rázza a fejét. Állatorvostol már kértem időpontot, de azért jo lenne tudni hogy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

2013. ápr. 3. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Atkás (talán ez a legvalószínűbb), gombás, esetleg rühes, bolhás, vagy ha volt kint, kullancs is lehet.
2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is atkás volt, akkor csinálta ezt.
2013. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nagy baj? :o
2013. ápr. 4. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki kéne írtani neki. Neostomosannal kend be neki. ÁLlatgyógyszertárben nem lehet venni.
2013. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam. Szóval állatgyógyszertárban tudsz olyat venni.
2013. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne vegyél semmit az alapján, hogy névtelen emberek látatlanban azt mondták, hogy ez a tuti.

Igen, nagy baj, ha te pl. megférgesedsz, akkor nem vonsz vállat, hogy ugyan, had éljen már jól szegény parazitád. Az atka egyrészt terjed, kihullhat a nyuszi szőre, és véresre fogja vakarni magát (ha atka!). Állatorvos nézze meg, pár szár forint maga a kezelés, ha az orvos nem a létező legdrágább mind közül, akkor olcsón megúszod.

2013. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 5. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki írta, hogy mit vegyél. Az én nyuszim ugyanezt csinálta. Bekentem vele neki a fülét és most már teljesen jól lett tőle. Egyébként az párszáz ft, szóval nem egy hűde drága valami, és kutyákra is jó.
2013. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg továbbra is azt mondom, hogy tök jó, hogy nálad épp bevált, de lehet gomba is, ami vígan ellesz továbbra is pl, stb... És akár súlyosabb is lehet, ha mondjuk gyulladás van a fülében, bármi, azt orvos fogja észrevenni!

Ha már láttál 50 atkás fertőzést élőben, akkor nyugodtan vegyél célzottan arra gyógyszert, mert jó eséllyel felismerted, mi a gond.

2013. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!