Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezik albínó patkány a...

Létezik albínó patkány a szabadban?

Figyelt kérdés
Fogtumk egy fehér szinű, piros szemű állatot ami kisebb a patkánynál de nagyobb az egérnél. Nem nő semmit több hete fent volt az istállónál szelid (szerintem se nem lát se nem hall) azért fogtuk ma meg mert megsérült. Mi lehet ez?

2013. ápr. 4. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szelíd nem valószínű, hogy vad, szerintem vmi szívtelen ember szabadon eresztette a kedvencét. A vadon álő patkány nem engedi magát megfogni, sőt támad. Ha küldesz képet róla segítek.
2013. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.köszi a segitséget.telefonrol nrm tudok feltölteni de gépről fogok feltenni képet!
2013. ápr. 4. 12:35
 3/7 Platypus ***** válasza:
Nagyon ritkán szabadban is születhet fehér, de nem él sokáig. A fehér bunda csak úgy világít a ragadozóknak, és a vörös szem is érzékeny, mivel nem védik pigmentek a fénytől. Mivel meg tudtátok fogni, valakinek a szökött/kidobott háziállata lesz. Egy egér méretű patkánykölyök úgy spurizik, hogy esélyed sincs elkapni, ha ő nem akarja. Egy kifejlett egeret meg szemmel is alig lehet követni, ha egyszer megindul.
2013. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult! Lehet nem birta a bezártságot....
2013. ápr. 4. 18:16
 5/7 Platypus ***** válasza:
Van róla fotód? Legalább megtudod milyen állat volt. Biztosan nem a bezártságtól pusztult el. Azt írtad, megsérült, valószínűleg ez végzett vele.
2013. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap leszek gépnél teloról nem tudom feltölteni...de akkor holnap felteszem! Volt a fején egy sérülés lehet az végzett vele de gondoltam arra is hogy én "öltem meg" azzal hogy megfogtam...
2013. ápr. 4. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
ha befogsz egy állatot a vadonból az szinte mindig megdöglik
2013. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!