Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha állat kereskedésben veszek...

Ha állat kereskedésben veszek rágcsálót (hörcsög) vigyek valamit amiben el tudom hozni vagy ott bele tudják rakni valamibe nekem?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első onnan hozott állatom és nem igazán tudom, hogy hogyan működik ez.
2013. ápr. 4. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
én hörcsögöt vettem,a biztonság kedvéért vittem magammal egy műanyag dobozt,de a boltban rá is kérdeztek hogy el tudom-e vinni vagy adjanak valamit,mivel volt dobozom(persze a tetejét kiszúrtam)csak forgácsot kaptam,de gondolom bolt függő
2013. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bolt függő, van, ahol adnak valamit, van, ahol nem. Egy kis karton dobozka elég neki, főleg, ha rövidebb útra viszed.
2013. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért a kartondobozzal vigyázz, mert könnyen kirágja, valamint ha pisil, az átmegy rajta! Én egy kilyukasztott tetejű befőttesüveget vittem magammal. Egyébként ha hörit veszel, mindenképpen egyet vegyél, mert magányos állatok!
2013. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!