Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Debrecenben van szíriai...

Debrecenben van szíriai aranyhörcsög tenyészet? Megéri e őket tenyészteni? Imádom a höriket és nagyon szeretnék egy pár kicsit is. Ezért kérdezem, hogy megéri-e, mi kell hozzá. Mennyi pénzt kell beruházni, egyáltalán meg van rá a kereset?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne szaporíts, túl sok így is az eladó hörcsög, meg azért hogy jujj de cuki kis hörik ne szaporíts...
2013. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy eladnám, és nem csak azért meg jujj de cukik, hanem mert szeretnék valami iránt felelősséget vállalni. És amúgy van rá kereset? Megéri tenyészteni őket?
2013. ápr. 4. 18:59
 3/17 anonim ***** válasza:
pont ezaz hogy nincs rá kereslet, túl sokan tenyésztik és pénzt keresni nem fogsz vele, az árát se hozza vissza sose
2013. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem. És am mennyibe kerül egy darab? Azt hallottam, hogy be lehet adni kisállatkereskedésekbe. És nem hinném, hogy megvenném, hanem becseréléssel megkapom, mert lehet dzsungáriai törpehörit állatra cserélni.
2013. ápr. 4. 19:07
 5/17 anonim ***** válasza:
500-1000ft, kereskedésbe fillért nem kapsz érte
2013. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
am mi a neved? én fogadni mernék, hogy kapék érte pénzt
2013. ápr. 4. 19:18
 7/17 anonim ***** válasza:
figyu van nekik egy csomó, tápot kapsz meg lehet, hogy párszáz ft is, de annyit nem amivel pluszba lennél
2013. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de ingyen kapom őket, ingyen etetem őket, mert a dzsungáriai törpehörcsögökből folyik be. És szerinted a dzsungáriai törpehörcsögöt megéri tenyészteni?
2013. ápr. 4. 19:31
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem ilyet azért az örömért éri meg tenyészteni, hogy látod felnövekedni az új életet, majd örülsz neki, hogy jó helyre kerül, pénzért nem
2013. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
se dzsungit, se aranyt nem éri meg tenyészteni, és pont.
2013. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!