Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aki törpenyulat tart, mennyi...

Aki törpenyulat tart, mennyi forgácsot használ el x idő alatt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Én semennyit, mert nem is használok, nyuszinál amúgy is teljesen felesleges.
2013. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
x idő alatt pontosan kétszer y mennyiségűt használok el
2013. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Miért lenne felesleges? Alomnak mit használsz?

Például egy 10 literes forgácsos csomag meddig tart?

2013. ápr. 5. 22:14
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell forgács, irritálhatja a nyuszi szemét.

Alomnak a fapellet a legjobb nekik (wc-be), a ketrec többi részébe nem kell semmi, jobban szeretnek a csupasz műanyagon feküdni.

2013. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A forgács tényleg nem fogy el soha. :)

A nyusziknak fapellet kell, de csak a sarokWCjükbe. A többi helyet takarítsd szagtalanra, akár naponta többször is, és a WC sarokba minden takarítás után tegyél vissza mindkét termékből egy kis szagmintát. Az orrával keresi, hogy mit-hová kell...

2013. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A páromnak van nyuszija. Nem győzöm neki vinni a forgácsot az asztalostól. A doboz aljának fele le van szórva forgáccsal, oda piszkít. Elég szétszórtan. Wc nincs benne.
2013. ápr. 5. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
akkor éppen ideje lesz megtanítani a szobatisztaságra. :)
2013. ápr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak a wc-be kell, én mondjuk forgácsot, fűrészport használok (próbáltam a pelletet, az előző nyuszimnál bevált, a mostani amint pelletet lát, mindenhova végzi a dolgát, csak a wc-be nem, és hetek alatt se tudom rávezetni...), nagyon sokáig elég. Én mondjuk 56l-eset veszek ,hónapokig elég így.
2013. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, doboz?! Ketrec kéne, szénatartóval, önitatóval, etetőtálkával, esetleg házikóval, wc-vel és ha gondolja, nyalósóval.
2013. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ketrecben szokás tartani a nyuszit, nem dobozban, de gondolom egy húsvétra kapott állatnál úgyis tök mindegy, hamar meg lesz unva...

nálunk még egy deka széna nem fogyott az elmúlt 3 évben, mert csak a wc-jét almozom, azt is fapellettel. mert én képes voltam utánanézni a nyúltartásnak, mielőtt hazahoztam, és nem buta húsvéti nyúlként bánok vele, akit 2 hét után kidobnak, hanem évek óta családtag ő is.

2013. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!