Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha a hörcsögöm...

Mit csináljak ha a hörcsögöm megfial még akkor mielőtt az előző alom elérte volna a 3 hetes kort? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A hörcsögöm március 20.-án fialt meg 5 picit.És most, mikor a kicsik 17 naposak, az anyán már nagyon látszik, hogy hasas. Szerintem az elkövetkező 1-3 napban meg is fial. Szerintetek szoptassam még a kicsiket, amíg el nem érik a 3-4 hetes kort? Tapasztaltak segítségét várom, nagyon fontos.

#hörcsög #vemhesség #korai #fialás #már megint hasas #szoptassam #3-4 hét
2013. ápr. 6. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Felelőtlen vagy, ennyi.
2013. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan, ezt le kellett írnod. Itt nem az a lényeg, hogy én mi vagyok, hanem az, hogy a kicsikkel mi legyen...
2013. ápr. 6. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A hímet azonnal vedd külön mert megint befedezi, először is minek szapoírasz? Az új alom, mind1 mit csinálsz retardált lesz, az anyának semmi ereje nincsen, lehetséges, hogy a szülésbe belepusztul, amúgy én különvenném a piciket, nem fog jótenni nekik..., de legalább az anya talán túléli
2013. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

persze, hogy különveszem, csak az a kérdés, hogy szoptassam-e még őket?

és, hogy nem lesz-e baj, hogy ha különveszem őket 2 és fél hetes korukban?

2013. ápr. 6. 09:15
 5/11 anonim ***** válasza:
De baj lesz, rosszabbul fognak fejlődni, de amiket most fog ellen, hát lehet, hogy azok is megdöglene és az anya is sanszos, hogy beledöglik a szülésbe
2013. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet... De ha elválasztom őket akkor SZOPTASSAM?? mert már ez a kérdés van csak
2013. ápr. 6. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, majd 4 hetesen szedd őket nemek szerint külön, keress nekik gazdit, a hímet pedig soha többet ne tedd visza
2013. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

17 naposan tudnak már maguktól is enni, vedd ki a kicsiket!

Ha lefial az anya, az újaknak nem jut tej!

2013. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na végre, köszönöm az értelmes választ, nagyon köszönöm.. :D
2013. ápr. 6. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Megkaptad a választ, de a kérdés csak téged minősít, hogy egy undorító szaporító vagy, és goldolom egy tizenéves igen hozzáérő...
2013. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!