Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap kaptam 2 oroszlánfejű...

Krisztián123 kérdése:

Tegnap kaptam 2 oroszlánfejű törpenyulat 3hetesek és milyen ennivalót szabad nekik adni ilyen kórba?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
vidd vissza őket az anyukájukhoz azonnal
2013. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és tarts őket külön ketrecben, majd ha visszajöttek onnan, ja és remélem nem különböző neműek
2013. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hetesek? Ez biztos? Még ugrálni is is alig tudnak akkor. 6 hetes kornál korábban tilos elhozni! Ha nem akarod, hogy rövid időn belül elpusztuljanak a nyuszijaid vidd vissza őket és majd 3-4 hét múlva hozd el őket újra.
2013. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nincs lehetőséged visszavinni akkor kérdezd meg a torpenyul.hu fórumán (ott vannak tenyésztők is, ők biztos tudnak válaszolni) hogy hogy kell táplálni ilyen kisnyuszikat mert nekik még anyatejre lenne szükségük úgyhogy tápszerrel kell majd pótolnod.
2013. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 s.Dodo válasza:

jobb ha vissza viszed! a törpenyuszkókat 6 és 10 hetesen lehet leválasztani az anyjuktól. volt hogy tovább hagytam az anyjukkal és még 15 hetesen is szopott a nyuszi. persze figyeltem, amint láttam hogy már rossz az anyának (sebesedik neki a cicije) rögtön leválasztottam.

tehát vissza térve, ennyi idősen még nagyon gyengék, és kell még nekik az anyatej, bár lehet hogy már esznek egy kis tápot talán, de ilyenkor az eddigi alomjaimmal tapasztalva még szoptak, az biztos. kóstolni már kóstolták a magvakat, de javarészt csak szoptak.

2013. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 s.Dodo válasza:
az előttem szólóval egyet értek. ha nem marad más, tápszer. szerencsére eddig csak 1 nyuszi volt amit az anyanyuszkó nem bírt szoptatni mert ő volt a legkisebb az alomba és a többi kitúrta. őt tápszereztük és egészséges nyuszi lett belőle.
2013. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!