Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az én tengerimalacaim már egy...

Az én tengerimalacaim már egy kicsit hozzám szoktak de szentetek, hogy lehet nekik megtanítani hogy ha kiengedem őket a ketrecből akkor vissza menjenek maguktól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 10:03
 1/5 anonim válasza:

kajával :)

ha a ketrecben van amit ehetnek és szeretnek (tehát az elején a kedvencüket tedd a ketrecbe) ill. a házikójuk.


A ketrecen kívül ne legyen olyan hely ahova alámehetnek, elbújhatnak (szekrény, ágy stb).

aztán megszokják hogy a vándorlás után "haza mennek"

2013. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megszokják, de szeritnem aért felügyelet nélkül ne engedd majd ki őket, mindent össze rágnak és a házban és bennük is kárt tehet, illetve az ürülékük se gusztusos
2013. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

célszerü egy összecsukható kisállatoknak való kifutót beszerezni.

Nekem ez van (2 db belőle) a tengerimalacaimhoz, mert ők nem tudnak jól mászni, ezért nem kell nekik magas:


[link]



Ezt felállíthatod a ketrec előtt, így eldönthetik hogy kint vagy bent akarnak lenni, amikor meg ott vagy akkor mászkálhatnak a lakásban a felügyeleted mellett.

2013. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi , hogy írtatok

ha tudtok valamilyen oldalt ahova valami idomítás van tengerimalacokról lécci írjátok meg

2013. ápr. 6. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztaltam, hogy kinti mászkálás után a malacaim egy idő után visszavágynak a kecóba, ezért hamar megtanulták hogyan kell visszamászni. Tegyél vonzó dolgokat bele, szénát, zöldséget, rendezd át a berendezést.
2013. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!