Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet Budapesten tenyésztő...

Hol lehet Budapesten tenyésztőtől csincsillát beszerezni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 14:13
 1/3 Zuzu&Luna válasza:

Szia!

Nos szerintem inkább egy kisállat kereskedésből vegyél,de előtte nézd meg alaposan kérdezd meg,hogy kiveheted-e,hogy meg nézd...

Olvastam,hogy ezért jobb kisállat kereskedésből venni állatot mert:

,,láttam egy eldugott helyen lévő csinit nagyon nem volt jó passzba kicsit kevés volt rajta a szőr haza vittem, majd állat orvoshoz ott kiderült hogy csak 1-2 hete van hátra és még gyógyítható úgy,hogy kapott gyógyszereket és vissza nőtt a szőre jól van.

inkább ments meg egy állatot a hol nem olyan jól él(állatkereskedés)

nem azt mondom hogy beteget hanem egézségeset de látod hogy szomorú.

A tenyésztik csak a prémjükért tenyésztik őket és a fülüknél fogva ráncigálják őket ki a ketrecből és zalán el is törhet egy porc benne .Remélem hasznos!! :) :)

2013. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 urkunde ***** válasza:

Kedves Zuzu&Luna szerinted a kereskedésbe ki viszi be az akármilyen kisállatot?Lerántom a leplet, az a tenyésztő aki a

"fülénél fogva rángatja ki az állatot a ketrecből".

A tenyésztőtől való vásárlás annyiban különbözik a kereskedéstől hogy lényegesen olcsóbb,a legtöbb esetben pont a fele.

2013. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot :)

Azért szeretnék tenyésztőtől vásárolni mert sok a negatív tapasztalat a kereskedéseket illetően..

Vettünk egy dzsungi hishörcsögöt amit fiúnak adtak és kiderült hogy terhes lány.... :D

Barátnőm csincsillát vett egy jelentősen nagy összegért és 1hónapon belül elpusztult ://

Valaki segítseen!

2013. ápr. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!