Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm bőre pikkely...

Az aranyhörcsögöm bőre pikkelyszerűen hámlik. A szőre hullik. Canesten-oldat használna vagy vmi?

Figyelt kérdés
gombásodásra tippelek. Állatorvoshoz nem akarom vinni, mert most anyagilag nem állunk jól. Valami krém? Vagy ecsetelő segítene? Talán Canesten-oldat? :S
2009. szept. 21. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne próbálokzz emberi gyógyszerekkel, mert azok nagyon erősek, és ha lenyalja, lehet elpusztul tőle.Nem lehet, hogy rühes?Én mindenesetre max.egykis langyos kamillásfürdőt próbálnék meg,mondjuk egy héten át, csak vigyázz, meg ne fázzon!Vagy vitaminhiány esetleg?

Próbáld meg a fürdőt, lehet nem használ, de legalább nem is árt:)

2009. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ma a kamillát. Már szebb lett a bőre. :) Nagyon-nagyon köszi a választ.:)
2009. szept. 22. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem jobban van a hörid!Igen,szerintem sem szabad emberi gyógyszereket használni állatokon főleg tippelni nem szabad mi a baja.Jobbulást kívánok!:)
2009. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van :) szerintem csináld neki egy hétig, fürdesd benne, és akkor hátha meggyógyul :)
2009. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!