Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tüsszög a nyuszi és néha...

Tüsszög a nyuszi és néha kicsit csipás az egyik szeme, mi lehet velehe?

Figyelt kérdés

6-7 hetes nyuszi, olyan 5-15 percenként tüsszent és 2-3 naponta egy kicsit csipás a szeme. Mióta itt van (1hete)a többi nyuszi is elkezdett tüsszögni, de már nem csinálják.

Reggel mikor raktam be neki a szénát egyből odajött beült a széna mellé és sorozatba elkezdett tüsszögni, akkor gondoltam rá hogy valami olyasmi lehet a szénában ami ezt váltja ki de akkor miért csipás a szeme?

Amúgy az étvágya rendben van, a viselkedése és a mozgása is.

Mi lehet a baj? Hogy tudnék segíteni neki?

Valami vitaminos tápra vagy cseppre gondoltam első körben



2013. ápr. 9. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Most az van, hogy sztem náthája van. Azt nem tom biztosan, hogy nyusziknak is van-e de cicának, kutyának van, akkor neki mért ne lehetne? De más betegsége is lehetn, mindenképp érdemes dokihoz vinni.
2013. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy állatorvossal szerintem.
2013. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smolek Petra válasza:
A csipára nem tudok mondani semmit, de a tüsszögésre az a válaszom, hogy normális, az ény nyulam is csinálja, de csak azért mert por megy bele.
2013. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az 5-15 percenkénti tüsszentés több a normálisnál. Nem nagyon poros a széna? Ha nem, akkor náthás is lehet, nézesd meg orvossal.
2013. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor kaptak egy kis jolovitot és rendbe jöttek. nem csipás már egyik sem elmúlt 1 hét alatt, néha még rá jön egy-kettőre a tüsszögés de jól vannak :)
2013. júl. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!