Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek meg merjem csináln...

Szerintetek meg merjem csinálni azt, hogy megrendelem a nyuszi felszerléseit a szüleim tutta nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy (vagy már a) nyuszit, de még nem tudtam meggyőzni őket, arról a szüleim, hogy megengedjék.

És azért gondoltam erre a DRASZTIKUS megoldásra.

Mert csak nem küldik vissza a felszereléseket. Meg egyébként is a saját pénzemből lenne (van!).



2013. ápr. 11. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Én hasonlóan drasztikusan reagálnék a szüleid helyében. Felejtsd el, jobban jársz.
2013. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akadhat szülő, aki nem szereti, ha kényszerhelyzetbe hozzák, zsarolják... én is ilyen vagyok például. Viszont nyitott vagyok egy megegyezésre.
2013. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se rendeld meg..az én szüleim spec biztos, h nem reagálnának jól egy ilyenre..aztán, ha mégse kapsz nyuszit, feleslegesen költöttél el egy csomó pénzt.
2013. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék (természetesen) nem akratam megtenni, csakegy élméleti kérdés volt! :)
2013. ápr. 11. 17:25
 5/14 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló: Magamnak venném, tehát bnem lehetne, hogy "nem kapok". De természetesen nem teszem meg. Csak kérdeztem.
2013. ápr. 11. 17:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg, nem szép dolog ilyet tenni azokkal, akik felneveltek
2013. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem. Nem is fogom nyugi.
2013. ápr. 11. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kézbesítők úgyis délelőtt vinnék a cuccokat, amíg te suliban vagy.
2013. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha megveszed titokban, és a szüleid mégsem engedik meg, hogy megtartsd, akkor a nyuszi szívja meg a dolgot. Minden rajta csattanna. Hová vinnéd? Menhelyre? Állatkertbe? (ott kígyóeleség lesz belőle). Szóval szerintem próbáld megbeszélni velük nyugodtan, hogy miért fontos ez neked, de ha nem engedik, akkor a helyedben nem tenném. Egyébként hány éves vagy? Mire hivatkoznak, miért nem akarják a nyulat?
2013. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld velük megbeszélni, és ne a tudtuk nélkül, még akkor sem, ha a te pénzedből van. Én 17 évesen csináltam azt, hogy megvettem a tengerimalacomat, meg a felszerelését anyukám tudta nélkül. Előtte persze könyörögtem, ígérgettem, a válasz folyton NEM volt. Anyukám elvből volt csak állatellenes, mert hogy az állat nem a lakásba való - ezzel érvelt. Akkor minden vágyam volt egy tengerimalac, elmentem és megvettem. Egy napig észre sem vette, hogy megvan, mivel nem járt a szobámban. Amikor egyszer csak bement és észrevette, nagyon kiakadt és dühös lett, kb. fél napig csúnyán nézett rám, aztán két hét elteltével már az ő ölében ült a malac, és simogatta. 5 évig megvolt a malacom! De te ismered a szüleidet, ha ők drasztikusabban reagálnának, akkor inkább ne, bár van amelyik szülő meggyőzhetetlen ebben a témában. Drukkolok!
2013. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!