Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan választhatnék?

Hogyan választhatnék?

Figyelt kérdés
Vannak egereim, imádom őket, sokat foglalkozom velük, de ugye ők nem olyan állatok akiket babusgatni lehetne, és nem igazán alszanak el az ölünkben mondjuk míg filmet nézünk (legalábbis az enyéim nem). És szeretnék most még egy állatot akivel ezt meg tudnám valósítani. Természetesen nem hanyagolnám az egereimet sem. Tehát gondoltam a tengeri malacra (természetesen 2-t tartanék), de velük az a problémám, hogy nem hallgatnak a nevükre, de ettől függetlenül nagyon tetszenek. Gondoltam a vadászgörényre, e félek harapna, egyébként ők is nagyon tetszenek. És most nem tudom melyik lenne a megfelelőbb, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek melyikük lenne a megfelelőbb ha naponta 2 órát tudok vele foglalkozni, szeretnék játszani vele és szeretném néha, hogy csak úgy feküdjön az ölemben míg én filmet nézek. Szeretném a rágcsáló tartók tanácsát kérni. :)

2013. ápr. 14. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Patkány ;) Hallgat a nevére.. :) És elalszik az öledben (Már amelyik.. >.<)
2013. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Patkány vagy nyúl. :)


Amúgy a tengerimalacok valóban nem az eszükről híresek, de a nevüket azért még meg tudják tanulni. Legalább is az enyém határozottan értette, és követett is amikor szabadon volt. :)

2013. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én patkányt szeretnék csak olyan kevés ideig élnek :S meg hát nem tudom én nem tudok 30.000et ketrecre költeni csak ha találok nyáron melót, mert szüleim csak így engedik ha én fizetek mindent :S mert nagy ketrecem van csak nem tudnék emeletet berakni mert nem elég magas
2013. ápr. 14. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyuszi, mert a patkány ileltve görény bátaná az egereket, a nyuszi nem és aranyos és követ és hallgat a nevére
2013. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A vadászgörénynek is kell ketrec. Az én görényem ketrece újonnan 45ezer ft lenne, de én használtan vettem, bár így sem volt sokkal olcsóbb... :/

A görény nem fog az öledben feküdni abban a két órában, amikor foglalkoznál vele. Az enyém naponta legalább 2 és fél óra aktív játékot igényel, és utána jól bekajál, majd teli pocakkal hajlandó az ölemben aludni egy órácskát, és vagy elvonul aludni tovább, vagy rosszalkodik.

Tévézni úgy lehet vele, hogy összevissza mászkál a fejemen, harapdálja a kezem, a fülem, nyalogatja az orrom a fülem, a szemem, vagy ahol ér. Ellopja a távirányítót, beleeszik a kajába, beleiszik az innivalóba stb.

Nagyon jópofa, imádnivaló, okos, hálás állatkák, de csak kötélidegekkel és kötélidegű és végtelen türelmű szülők mellé ajánlom :)

2013. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Patkánynak nem kell ketrec!

Nekem is volt már 3 és mindegyik csak úgy elvolt a szobámban, nem kóborol el. Pl. kapucniban vagy zsebben is hordtam városban :)

Mellesleg nagyon okosak, barátságosak és én is szoktam filmet nézni velük XD

Imádom őket ;-;

2013. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!