Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Anya nem enged társat a...

Anya nem enged társat a tengerimalacomnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves fiú tengerimalacom,de anyukám nem engedi,hogy vegyek mellé egy társat és mindenhol azt olvastam,hogy kell neki egy társ.Nagyon sokat foglalkozom vele.Minden nap kiveszem,játszom vele.Adok neki sok zöldséget,ha jó idő van kiviszem sétálni.Két naponta takarítom és hetente teljes almot cserélek.Most mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. ápr. 16. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat foglalkozol vele nem kell mellé társ. :)

Nekem is van egy tengeri malacom még 6 hetesen fogadtam örökbe. Már 8 éves és egyedül van. Már 1 éve dolgozom kevesebb időt tudok vele foglalkozni..de ő addig pihen a kora végett...Amint haza jövök már játszunk is. :)

2013. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kell neki társ, tökmindegy mennyit foglalkozol vele, gondold el neked milyen lenne egy életet leélni egy egérrel
2013. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján jól tartod a malackád. Hely lenne egy másik számára is? Mindenképp vegyél mellé, így sokkal boldogabb lesz :) Nem értem anyudat, ha látja, hogy imádod, sokat foglalkozol vele, te takarítod stb. miért nem engedi. Lehet mondjuk anyagi okai vannak, de mondd meg neki, hogy még egy malac nem eszik annyival többet, ki lehet bírni. Biztos meg fogja engedni :)
2013. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
figyu mutasd meg anyudnak az osszes malis oldalt mert mindenhol azt mondják h társal tartsd tényleg akarmilyen oldarra ramesz mondjak mutasd meg neki
2013. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, a szüleim nem akartak engedni még egy malackát. De addig hajtottam nekik, meg mutattam interneten dolgokat, hogy hogyan kell tartani a malacot, hogy kezdtek hajlani rá. Aztán mikor elő álltam azzal, hogy egy kis malacka segítségre szorul, rosszul van tartva (tényleg így volt, nem kifogás) akkor belementek, hogy mentsük meg. Még másik városba is elvittek érte.

Szerintem interneten keress örökbe fogadható malackát, nagyon sokan várnak gazdira. Kétlem, hogy egy ilyen állatra nem-et tudnának mondani :)

2013. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült kikönyörögni jön még egy malac
2013. máj. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!