Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti milyen táppal etetitek a...

Ti milyen táppal etetitek a tengerimalacotokat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, mennyire szereti a malacotok és hogy nem hízik-e tőle túlságosan, és ajánljátok-e.

2013. ápr. 20. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs malim, de a legjobb táp nekik a versele laga cavia compltete. Nekem nyuszim van, ő ennek a tápnak a nyúl változatát eszi. És az nagyon bejön neki, és nem hízik el. :)


Mali tápból még jó a versele laga cavia pro és a fit.

2013. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek sok mindent kipróbáltak, végül a RIGA Mix-nél kötöttünk ki. Ezt imádják, isteni illata van, visszazárható csomagolásban és minden TESCO-ban kapható. 760 Ft-ba kerül 800 gramm.
2013. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A versele laga cavia crispyről mit hallottatok? Én azt hogy az csak nasi, pedig az van rá írva hogy teljes értékű táp. Én most ezt adom a malacaimnak, mert a többi versele laga táp nagyon drága, és szeretik is, de lehet hogy váltani kéne, ezért kérdezem.
2013. ápr. 20. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

a gyártók sokszor hazudnak. az akváriumi szűrőknél sem szabad az ajánlott akváriumméretet nézni, a teljesítményt kell.

így van ez a tápoknál is. nem azt kell nézni, hogy ők minek ajánlják, hanem hogy mi van benne.


akkor vegyél halywood tápot, azt is dicsérik a nyusziknak, de mali-szinten nem tudom mi a helyzet.

2013. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Crispy néven 2 tápot árulnak: azt a pelletet, ami régen a Pro néven futott. Az mehet: 30 % a rost tartalma.

Ha viszont nagyrészt mag, akkor az a nasi verzió. És tényleg hízlal, kevés benne a rost, azaz nem túl egészséges.

Esetleg a Lili tenyésztői táppal próbálkozhatsz, ha amúgy nagyon rendesen szénázik.

2013. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg versele laga cavia nature? Az jobb?
2013. ápr. 20. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Versele Laga Cripsy Pellets-ez a Pro új verziója.Én ezzel etetek 3 malackát több hónapja már.Acanashopból rendelem 1600FT/2 kg.Jó minőségű.19,5 % a nyersrost tartalma(nem pedig 30%) most olvastam le a zacsijáról.Vegyél ilyet szerintem mert a sima cripsy téyleg nem a legjobb.A rigamix szerintem nem jó.
2013. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!