Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek csinált már valami...

Nektek csinált már valami vicceset a kisemlősötök?

Figyelt kérdés
Az én hörcsögöm tegnap akkorát kakilt a kerekébe, hogy csak lesett.. Meghajtotta a kereket és mégnagyobbat nézett, amikor a fejére pottyant a gigakaki. :D

2013. ápr. 21. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
az enyém folyamatosan rendőr vicceket mesél.
2013. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy nyúlam van és az itatóból az istenért nem akart inni. ezért kis tálkában van víze. és egyszer mikor ívott az órába ment és ilyen sípoló hangja volt meg csapkodta a fejét. meg szokott olyat csinálni hogy a hátsó két lábán ül az első kettőt riszálja mintha táncolna XD
2013. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Az én hörcsögöm pár hónapja mindig azzal szórakozott a kéztörlőgurigájában, hogy végigszaladt a tetején, nekiugrott róla a terrárium falának, és ahogy visszapattant róla, háton végigkúszott a gurigában. aztán mikor végigért benne, felmászott a tetejére, végigfutott rajta, nekiugrott az üvegnek, és kezdte előröl. xD Most már ketrecben van, szerintem unalmában csinálta, de volt olyan, hogy órákig folyamatosan. :) Nagyon cuki volt. :D
2013. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az én hörcsögöm amúgy az anyós vicceket szereti.
2013. ápr. 21. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Az enyém hexamterben szavalja nekem esténként az Illiászt
2013. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az én törpehörcsögömet rázza a hideg miközben cirógatom. De tényleg :) nem viccelek! Nagyon cuki :)
2013. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy te meg tudod simogatni.. :D Nekem robim van. Megsimogatom, megrázza magát, megharap majd elfut.. :DDDD
2013. ápr. 21. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a tengerimalacom mellé (mikor még egyedül volt), apa hozott egy nyuszit. A malackám elvette a nyuszi répáját, és beszaladt vele a szék alá. Videó is van róla:


http://www.youtube.com/watch?v=9gsoMxCjCTg

2013. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyszer voltunk a kisállatkereskedésben, és a hörcsög azt csinálta hogy nekifutott a terrárium falának és két lábra állt, utána meg a hátára esett, aztán meg nyomott egy hátrabukfencet, és lábraérkezett, az állatkereskedő meg azt mondta hogy ezt csinálja egész nap xDxD
2013. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szegény hörcsög. :( Vagy azért csinálja, mert unatkozik a kicsikém, vagy azért, mert állatkereskedésben túlnyomórészt génhibásak az állatok. :(
2013. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!