Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek honnan érdemes...

Szerintetek honnan érdemes hörcsögöt hozni?

Figyelt kérdés
Mármint állatkereskedésből érdemes? Ha mondjuk ismerőstől nem tudnék?

2013. ápr. 21. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Tenyésztőtő. És tenyésztőből is olyantól, aki ad származási lapot. Mert aki nem ad, az csak egy szaporító.
2013. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
én ismerőstől hozta,nem állatkereskedésből!Ott fiúk lányok egybe vannak..nincsenek nemek szerint külön!Persze nem azt írom,hogy minden állatkereskedésbe így van,hanem a többségénél
2013. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kereskedésbe olyan beltenyészet van, hogy a hörcsög a génhibák miatt idő előtt meghal. Szaporodnak tesók tesóval, szóval irány a kereskedés! Drágább, de sokkal jobb.
2013. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztő!
2013. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én állatkereskedésből hoztam. Tágas helyen voltak, egészségesnek tűntek az állatok.

Azért épp onnan hoztam, mert nézelődtem több helyen, és minden alkalommal bámult ott egy hörcsög, "aki" több mint fél éve van nálam. Nem harapós, minden rendben vele.

2013. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!