Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyusziból melyik fajtát...

Kertészné:-) kérdése:

Törpenyusziból melyik fajtát érdemes választani? Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Budapesten megbízható törpenyúl tenyésztő?

2013. ápr. 21. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem oroszlánfejű van. Ő nagyon rendes, nem harapott még meg senkit :D Boltban vette barátom, még csak nem is tenyésztőtől, de nincs vele semmi baj.


Viszont rákattan a panzi tápra, és alig tudom leszoktatni róla. Az meg hízlal, szóval inkább etetném zöldségekkel, és szoktam is, de ő állandóan azt a száraz tápot akarja enni, mint valami drogos. Nem tudom mi lehet abban a tápban ami annyira tetszik neki, de képes hisztériázni érte.

2013. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:-D Biztos cuki lehet! Hogy tud hisztizni? Mit csinál ilyenkor? Fiú v lány? Azt olvastam, hogy a lányok szelídebbek! Tényleg így van?
2013. ápr. 21. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Én pont azt hallottam, hogy a fiúk szelídebbek, nekem is fiam van:) de egyébként ez egyénenként változik, azt vedd, amelyikbe beleszeretsz.

Nekem lógófülű kosorrúm van, kezdetektől ez a fajta volt a szerelmem.

Megbízható tenyésztők Bp.-n pl. a Makkocska, Hunny Bunny, Jolly Jumper.

2013. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Mindenképp szerelem alapján választok :-) lógófülünek a fülét kell tisztítani?? Mert nem szellőzik úgy mint az álló! Vagy mit kell csinálni vele?
2013. ápr. 21. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell vele csinálni:) van olyan nyuszi, amelyik hajlamos rá, h "koszosabb" a füle, annak ad a doki vmi sprayt, de tulképp ilyenről még nem igen hallottam..meg állatorvosnál amúgy is mindig megvizsgálják a fülüket.
2013. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyúlhoz értő állatorvost javasolnátok még! Budapestit aki tényleg jó!
2013. ápr. 21. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
3. kerület, Család utca:) ők a legjobbak!
2013. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Picit messze van, de ha jó akkor megéri!! :-)
2013. ápr. 21. 21:20
 9/12 A kérdező kommentje:
16.kerületi vagyok!
2013. ápr. 21. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Hehe, én is 16. kerületi vagyok, innen járunk a Család utcába...:))
2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!