Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért zörög a törpenyulam...

Miért zörög a törpenyulam minden éjjel?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy 6 hetes törpenyulat. Amint este lekapcsolom a lámpát elkezd ugrálni a rácsnak, kinézegetni rajta, rágni azt és össze vissza ugrálni. Arra gondoltam talán azért mert túl keveset van kint a levegőn, de napközben viszont nem ilyen hangos.

2013. ápr. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

mert még nem szokott hozzá a te életviteledhez, éjjeli állatok, de idővel meg fogja szokni hogy te ilyenkor alszol, ilyenkor nincs játék :) csak legyél hozzá türelmes..

bár nem tudom mit értessz azon hogy keveset van levegőn, de ugye azért a ketrecből kiengeded naponta ??

2013. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk már 3 éve megvan a nyuszink és nappal egy csomót játszom vele, éjjel mégis mindig zörög. Én egyszerűen csak hozzászoktam már, hogy ez egy ilyen állat. Ha nem tudok tőle aludni, átviszem egy másik szobába.
2013. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg este pár órát futtatni a szobádban, lefárasztani, aztán megetetni, hátha kidől. :)
2013. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hmm lehet az én nyuszóm is zörög este csak már hozzászoktam és nem hallom ... :DD első voltam :D
2013. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 évig egy szobában aludtunk a nyuszival, és nagyon ritkán volt gond azzal, hogy felébresztett volna éjjel. A kis halk motoszkálása, rágcsálása nekem egyenesen megnyugtató volt éjjel. Voltak időszakok, amikor hajnalonként megőrült, és dobálta a wc-jét, és az istennek nem tudtuk rávenni, hogy ne csinálja. Na az szar volt. De most az új lakás elég nagy hozzá, hogy a nyuszi kint van a nappaliban, mi meg a hálóban békésen alszunk bármit is csinál :)
2013. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igen kiviszem minden nap nagyon szeret ugrálni:)
2013. ápr. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!