Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörimnek...

Dzsungáriai törpehörimnek kéne segítség ok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy háza amiben alszik meg ilyesmi csak azt kicseréltem egy másikra amibe jobban belelátok.Aztán ma arra ébredtem hogy telerakta forgáccsal a csöveket és ott alszik :) mit tegyek hogy az újban aludjon?
2013. ápr. 25. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellett kicserélni a házát, de amúgy is ő fogja eldönteni, hogy hol alszik. Nálam is mindig máshol alszik, éppen melyik ház a szimpatikus neki :)

Házi "bevált" praktikákat pedig semmiképp se alkalmazz, mert csak azt fogod elérni vele, hogy megutál.

2013. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hörcsögöt nem lehet arra kényszeríteni, hogy hol aludjon
2013. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért jó az neked, ha jobban belelátsz? Az az ő tere, ott érezte jól magát. Nem tudod rávenni, hogy máshol aludjon. Tedd vissza neki az eredeti házat, és ne zavard, ha alszik, mert megutál a végén.
2013. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat ma már berendezte és most is az újban alszik:)
2013. ápr. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!