Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillámnak száraz a...

A csincsillámnak száraz a tappancsa, ezért körömvirág krémmel szeretném kenegetni. De nem hagyja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton elugrál,kaffog vagy kiugrik a kezemből.Egész egyszerüen nem bírom bekenni!!!Még ha nagy nehezen sikerül is,egyből lenyalogatja.(Ami nem lenne baj,ha többször betudnám kenni.Hisz az teljesen természetes,hogy megízleli amit a praclijára ragtak:))

2013. ápr. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

De amúgy ha száraz a talpa az baj? Én még ilyet nem hallottam, hogy valaki kenegeti a talpát valamivel.


Egyébként a nyulam, ha csak bekenem a kezemet krémmel és úgy akarom megsimizni, egyből elrohan :D Ezek az állatok nem bírják a krém szagát. Valszeg nem tudják miaz jobb a szaglásuk, mint nekünk, és utálják az idegen szagokat.

2013. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,én is erre gondoltam.Az én csinimnek csak azért száraz a mancsa mert sokat ücsörög a fém emeletén.Nem fáj neki az,hogy kivan száradva(rosszabb neki az,hogy bekenem:D),semmi veszélyes.Olyan,mint amikor neked száraz a kezed.Fölösleges dokihoz vinni,pár nap alatt rendbe jönne,ha betudnám krénezni!!!!!!!:(
2013. ápr. 26. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A fém emeletet takard le egy deszkával, vagy bármi mással, ami működik.

Ha rácsos is az emelet, nagyobb bajt is okozhat a talpfekélynél.

2013. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!