Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég ekkora hely 5 malacnak?

Elég ekkora hely 5 malacnak?

Figyelt kérdés
[link] Egy szülés utánra gondoltam, elég lesz-e nekik ennyi, vagy csináljak még 1 hasonló ketrecet?

2013. ápr. 26. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a ketrec? Meddig lenne benne az 5 malac?
2013. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerint rakd szét őket
2013. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy szülés után még lehet h elég lenne de mivel együtt fognak élni így gyorsan lesznek ők többen is, ismerősömnek van 2 cucuja, egy fiú és egy lány, ő állatkereskedésbe szokta eladni a malacokat ha nem talál neki gazdit
2013. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Honnan vagy biztos benne, hogy öten lesznek?

Most hány malac van és milyen neműek?

Mekkora ez a ketrec?


Ha most a fiúmalac meg a lány együtt van, akkor a szülés előtt vedd szét őket, mert a fiú a szülés azonnal befedezi az anyát, és ez nem jó senkinek, pihennie meg szoptatni kell az anyának.

Ha elég nagy a ketrec, akkor tehetsz be például egy elválasztó rácsot, és akkor nem kell külön ketrec.

A kicsik 3-4 hétig maradhatnak az anyjukkal, pontosanbban a lányok azok bármeddig, de a fiút ki kell venni.

Viszont nem teheted az apja mellé sem, mert bármelyik lánynak ösztrusza lesz, az apa ki is nyírhatja a kisfiút.

Esetleg a fiúk (apa meg a kicsi fiúk) másik ketrecben, és másik szobában! lehetnek együtt.

Szóval ha lesz kisfiú, attól jobb, ha inkább megválsz, eladod, vagy elajándékozod.

2013. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, utánna olvastam a szaporodásnak, az 5-öt pedig egy minimum számként mondtam. és az együttélés pedig addig lenne, amíg a kicsiknek szopniuk kell.Mint valamelyik előző is mondta, eladom őket egy állatkereskedésbe, mivel az eladó ismerősöm.A hímet pedig tudom, hogy külön kell rakni, külön is fogom, egy nagyobb teknős terrárium szerűségbe amíg az külön kell éljen. Engem az érdekel, hogy az anyának illetve a kicsiknek elég lesz-e ennyi hely, vagy pedig jó lenne csinálni még 1 ilyen ketrecet.
2013. ápr. 27. 09:09
 6/9 A kérdező kommentje:
És másik dologk, amit megköszönnék ha válaszolnátok, hogy ilyen időbe kitehetem már őket éjjel-nappal az udvarra?Csinálni egy állandó helyet kintre.
2013. ápr. 27. 09:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert május 11-ig látom az időjárás-előrejelzést, és csak 12 fok van hajnalban. Az a malacoknak nagyon kevés!
2013. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor várok még...de nyáron, mikor éjjel is rengeteg fok van, kirakhatom őket? Leselkedik rájuk bármilyen veszély? Ha macskától védve is vannak a ráccsal más veszélye nincs?
2013. ápr. 27. 11:20
 9/9 anonim válasza:
Én már 2 éve kirakom őket nyáron, semmi bajuk, nincs veszély :) Annyit kéne, hogy a ketrecre raksz egy szúnyoghálót, mert a legyek bele mennek ( a szagra) és petéket raknak le. Nálam is így volt. Egyébként kint (nálam teraszon) nagyon jól érzik magukat :))
2013. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!