Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok segíteni?

Jandesz1996 kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van kettő anyanyulam az egyik május 7-én fial a másik pedig május 14-én fial ELŐSZÖR.Hallottam olyat hogy a nyúl nem tudja majd hogy mit kell csinálni.Ilyenkor mi a teendő???

2013. ápr. 28. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, hogy építi e majd a kis vackát szőrszálakból és forgácsból. Ha építi, akkor az ösztönök csak uralkodnak benne. Lehet, hogy nem hagyja ott a kicsiket és szoptatni fogja őket. Ezt előre senki nem tudja, mert nincs két egyforma nyuszi.

Reménykedj, hogy minden jól megy. Ha mégsem, akkor hamar újratermékenyül és megint lesznek kicsik és az már nem az első fialása lesz. Ha nagyon nem akarja a kicsiket felnevelni, akkor nem kell erőltetni a szaporításukat.

2013. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. ápr. 28. 19:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!