Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tenyésztőtől kb. mennyibe...

Tenyésztőtől kb. mennyibe kerül egy aranyhörcsög?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 2.000.
2013. ápr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké!Köszi!Akkor szerintem elég lesz egy 1000-es ;) Mert a Campona mellett lesz egy kisállat nap és oda mennek midelféle tenyésztől és onnan majd veszünk egy hörit :)
2013. ápr. 29. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez jó ötlet, mert a kereskedésekben a beltenyészet miatt nagy a dilis hörcsögök aránya.
2013. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaja.Barátnőm vett egy dzsungit a ZooDom-ba és másnapra megdöglött O.o
2013. ápr. 29. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
mondjuk nem kell mindjárt a kereskedést hibáztatni, mert a hörik igen érzékeny állatok. Nem kaphatnak pl. puffasztó ételeket, mert elpusztulnak tőle. Lehet, hogy barátnőd káposztát adott neki, és akkor mindjárt nem a kereskedés hibája volt. :S Szóval sok mindenre oda kell figyelni. Én már 6 éve tartok hörcsögöt, szóval tudok küldeni a tartásáról és a gondozásáról fontosabb dolgokat.
2013. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, tudja mit kell neki adni.Neki is volt régebben sok hörije de egy másik barátnőmnek a patkánya pusztult el akit onnan hozott..mondjuk ő 1 hónap múlva.Mert a hülyék forgácsot raknak alá -.-" Amikor nem lehet mert légúti betegségiek lesznek.Na mind1 ezért nem onnan hoztam patit :D Am én meg a halaimmal voltam így szóval...
2013. ápr. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!