Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyusziaim, egy vadnyúl...

Ha a nyusziaim, egy vadnyúl és egy törpenyúl, ha a törpe megtámadja az óriás vadnyuszit és az kiugrott a ketrecből mert már annyira széttépte a törpenyúl akkor mi lehet a baja a kicsinek a másikkal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom különböző neműek, és beköszöntött az ivarérés, kedves felelős állattartó.
2013. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
terhesek
2013. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát már születtek nálunk kisnyuszik és ez eddig nem volt ilyen durva főleg a vadnyul az fiu viszont a másikat nem tudom de akkor is ha az lány lenne fordítva történne a dolog hogy a vadnyul ugrik a törpére
2013. ápr. 30. 19:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az van, amit mondtam.
2013. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Xandir mindig jó válaszokat ad a nyulakkal kapcsolatosan, nem is értem, miért ilyen kevés a százaléka.

Ivartalanítsd a két nyuszkót, hogy békében élhessenek, és ne szülessenek torz babanyulak.

2013. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de a kis törpenyúl az szó szerint kitépi az összes szőrét a vadnyuszinak és van egy másik szintén törpenyúl és azzal párzottak és és.... én ezt nem értem mert avadnyuszi az biztos fiú de a másik az meg szerintem nem párzik vele csak csak... nem tudom :/ légyszi magyarázzátok el
2013. ápr. 30. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem lehet érteni abból, amit írtál...csak annyit, hogy nem értesz a nyulakhoz, felelőtlen szaporító vagy, és meg fogják ölni egymást a nyulaid, ami miatt te állatkínzónak fogsz számítani, mivel nem megfelelően tartottad őket.
2013. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

1. azt szerettem volna írni hogy biztos (szerintem) hogy nem párzanak csak azt nem tudom hogy mi bajuk van ezért tettem fel ezt a kérdést hoyg mi lehet a bajuk

2. nem fogják egymást megölni mert külön ketrecben vannak

2013. ápr. 30. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne engedd őket ki együtt. Látod, hogy nem bírják egymást.
2013. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben de mi lehet a bajuk egymással??
2013. máj. 1. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!