Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap születtek hörik?

Tegnap születtek hörik?

Figyelt kérdés
Tegnap születtek kis kínai csíkos hörik kb 5-6 db van.Anyának mondtam miután megkaptuk(dec 23.)hogy ivartalanítsuk a fiút..de azt mondta majd..egyszer elvisszük..mikor kérdezte hogy mennyi lenne nakkor megnéztem egy helyet ahol ivartalanítanák csak sajnos 13 ezerért és annyiért anyáék nem akarták..Nah sz val megszülettek és az lenne a kérdésem hogy mikor lesznek olyan idősek a hörik hogy elajándékozhatók lesznek a hörik?Azzal nincs gond hogy hove kerüljenek mert két oszt társamnak fejenként kettő meg majd lehet kell még v kinek..Sz val mikor választhatóak le?
2013. ápr. 30. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
wtf
2013. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél...-.-"
2013. ápr. 30. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Fejenként kettő? Gratulálok!
2013. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mihez?Mert kell nekik höri?Nekm gratulálhatsz is mert nekik kell..én mondtam nekik hogy max 1 -et mert nem szeretném hogy...érted gondolom..
2013. ápr. 30. 20:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nah szóval, hörcsögöt egyedül tartunk,különböző neműeket semmiképpen sem tartunk együtt, vedd külön őket azonnal és soha többet ne rakd őket össze, mert nem jü nekik együtt. ha testvéreket ajándékozol el vigyázz rá, hogy ne pározzanak, mert a kicsik génhibásak lesznek. Soha többet ne szaporíts..., amúgy 4-5 hetesen kell kivenni őket, az apát most is vedd külön mert kinyírja a piciket. Ja és nyugtass meg, hogy nem testvérek voltak..
2013. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tesók..
2013. máj. 1. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Akkor se szaporíts. De azt írtad, hogy 2 osztálytársadnak adsz fejenként kettőt. Most meg azt, hogy egyet.

Össze-vissza beszélsz.

2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen azt irtam de kifelejtettem utána hogy kell...vagy is 2osztálytársamnak fejenkénk kettő KELL+Hozzátettem hogy csak 1-etadok nekik...
2013. máj. 1. 15:14
 9/12 anonim ***** válasza:
3-4 hetesen lesznek különválaszthatók. De ne tedd össze a szülőket többé, mert nem kell beltenyészetet csinálni. Egyébként a hörcsögöket nem is lehet ivartalanítani, mert belehal a kis mennyiségű altatóba is.
2013. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
idegesítő vagy nagyon
2013. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!