Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 43×33-as ketrec elég egy...

Egy 43×33-as ketrec elég egy szobában tartott kölyök törpenyúlnak? (ideiglenesen)

Figyelt kérdés
Max 2-3 hónapról lenne szó. A kisnyuszi most 6 hetes.

2013. máj. 1. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az nagyon hosszú idő ahhoz, hogy ekkora ketrecbe tedd. Ha 1-2 napról lenne szó, még elmenne, de így is szüksége van 50*100-asra. Nem véletlenül mondják, hogy ez a minimum. Ráadásul egy 6 hetes nyuszi 3 hónap alatt majdnem(!) a végleges testméretét eléri.
2013. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
most komolyan... jó ég... 43*33 egy hörcsögnek is épphogy elég nagy...
2013. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha utálod a nyulat, és azt akarod, hogy rosszul érezze magát, akkor természetesen elég
2013. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De most csak ekkora van....lányom ma hazahozott egyet, hogy az osztálytársától kapta, és már nem is tudom visszavinni, mert 1.kislányom rögtön nagyon megszerette, 2. az osztálytárs búcsúzóul adta lányomnak a nyulat, ugyanis elköltöztek, és minden nyuszijukat szétadományozták..most is ebben a ketrecben lakik a nyuszi, ma tettük bele...wc-t tudtam most csak venni neki, de már keresek egy nagyobb, és lehetőleg olcsó ketrecet..és erre úgy kell gondolnom, hogy utánanéztem, és még be is kell oltani a nyuszit. És hát az is pénz, én meg nem vagyok túl gazdag, legalábbis ebben a hónapban egy átírást meg kellett csináltatnom, és sok pénzem belement abba is..
2013. máj. 1. 16:45
 5/19 anonim ***** válasza:

ez még hörcsögnek is kicsi.

Hörcsögöt dupla ekkorában tartok.

Akkor kell háziállatot tartani, ha meg tudjuk neki venni a megfelelő dolgokat, ha kényelmet, boldogságot, szeretetet, gondoskodást tudunk neki biztosítani.

Ha nincs pénz alapvető dolgokra, ami neki szükséges, akkor ne tartsunk állatot.


29/N

2013. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ha most kidobnám az utcára, jobban járna?
2013. máj. 1. 17:19
 7/19 anonim ***** válasza:

Miért kéne az utcára dobni?

Akkor oda kell adni egy másik gazdinak, aki megfelelően tudja tartani és megadni azt neki ami kell, ennyi.

2013. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engedjétek ki sokat, ha csak aludni rakjátok be oda, akkor jó lesz. De sürgősen szerezzetek be egy minimum 100*50 cm-est, de inkább nagyobbat. A vaterán vannak olcsó, használt ketrecek, biztos találsz valami jót.
2013. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jövő hónapra tudtam felvenni fizetés-előleget, maximum egy hónapig lesz ez a ketrece a kisnyúlnak, nem kell sokat várnia, így remélem jobb, addig talán nem is nő olyan sokat:)

Igen, odaadhatnám másnak, de a kislányom nagyon csalódott lenne, és azt sem akarom, nincs is olyan ismerősöm aki befogadná, idegenekhez meg nem szeretek állatot adni..

2013. máj. 1. 21:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát elég hosszú időnek tűnik, de ha sokat van kiengedve, akkor elmegy. Minél hamarább szerezzetek azért be egy jó nagy kecót neki :)
2013. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!