Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet a tengerimalccal...

Mit lehet a tengerimalccal játszani?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék valahogy vele játszani de nem tudom hogy mit lehetne. Fiú amugy :)

2013. máj. 1. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
World of warcraft, de az enyém a Diablo 3-mat is szereti
2013. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz mellé egy másik fiút, akkor még azt is öröm nézni, ahogy egymással játszanak.
2013. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy társ mindenképp kellene mellé (azonos nemű). Amúgy enyémek imádják, mikor kint vannak a földön, és az ujjaimmal mintha szaladnék a földön (nem tudom hogy mondjam), és mondom nekik közbe, hogy megfoglak-megfoglak :) Elkezdenek popcornozni akkor, és szaladgálnak össze vissza. Kivéve az egyik, ő csikorgatja a fogát, vele ezt nem szoktam játszani :) Kartonból házikót vághatsz ki neki (csak vigyázz, meg ne egye), vagy valami bújócsövet is szerezhetsz (talán Praktikerben van jó Y alakú cső 1.000 Ft-ért), azt is nagyon élvezni szokták :)
2013. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta hogy veszek egy másik fiút hozzá,de anyu nem engedi.:(

Köszi a válaszokat. :)

2013. máj. 2. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rávenni. Nem drágább, nem nagy különbség 2-őt etetni 1 helyett, és úgy lenne igazán boldog a malackád. Hátha rá tudnád beszélni anyudat :)
2013. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!