Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség a sünöm lerágta a...

Segítség a sünöm lerágta a lábát!?

Figyelt kérdés

Kérem valaki segítsen az afrikai törpesünöm totál csonkra lerágta a lábát!!

Péntek éjjszaka van! Vidéken lakom! Mit csináljak?!!!!!



2013. máj. 3. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értek a sünökhöz, de szerintem ha már annyi, akkor nem hiszem hogy lehetne valamit kezdeni vele, mert ügye mit lehetne vele csinálni. Betadinozd és kötözd be úgy hogy ne tudjon hozzáférni, majd reggel vidd el dokihoz.
2013. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uhh, ez durva... nem ismerem a sünöket, de valami baja lehet. Nem éhes véletlenül??? Vagy mittom én... nem jut eszembe semmi. Én is csak azt tudom ajánlani, hogy kötözd be és, amint lehet, mutasd meg egy állatorvosnak. Sok sikert!
2013. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak ilyet csinálni az állatok, ha vitaminhiányuk van! Most adj neki fehérjedús táplálékot, fertőtlenítsd a sebet betadinnal és kötözd be! Voltál vele dokinál? Am külföldi fórumokon kérdezősködj, meg keresgélj, hogy mit lehet ilyenkor csinálni.
2013. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!