Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöknek lesz bajuk a...

A hörcsögöknek lesz bajuk a viztől? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már hallottam róla hogy nagyobb melegbe lehet betennni nekik "fürdő vizet". Nem hagynám bent neki csak amikor ott vagyok, nem mély a tál se . Meg ha lehet kb milynen melegebb,hidegebb?
2013. máj. 4. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nemhiszem hogy bajuk lenne töle

szobahömérsékletü legyen ... de csak ha már nagyon meleg van, és utána jól töröld meg.. és a viz selegyen nagyobb a lábánál... de ha nem szereti akk ne erőszakold rá!

sok sikert! :D

2013. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet hogy csak inni fogy belöle :P (1. voltam)
2013. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne a helyén fürdesd, mert átázik a forgács, és úgy megfázik, hogy belehal. Nagyon érzékeny állatok! Tegyél le a földre (mondjuk a fürdőbe) egy kis tál szobahőmérsékletű vizet, de ne legyen több 1 cm magasnál, mert ha a höri először lesz benne, bepánikolhat, és könnyen megfullad. 5-10 percnél tovább ne hagyd benne, mert nagyon elfáradhat benne. Végig figyelj rá, amíg pancsizik, ha ki akar jönni belőle, ne akard minden áron visszatenni. Ha letelt az 5-10 perc, vedd ki a hörit, és töröld szárazra egy törcsivel. NE használj hajszárítót!!! Először csak inkább 2-3 naponta ismételd meg, mert nagyon el tud fáradni, ha úszik! Sok sikert! :) De ha nem tetszik neki, akkor hagyj fel a fürdetésével!
2013. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem tennék be fürdő vizet, mert könnyen megfázhatnak. Hajszárítós szárításnak pedig nem tenném ki a stressz miatt.

Ha nagyon meleg van, műanyag palackban fagyassz meg vizet, azt ezután bugyoláld be rongyba, vagy húzz rá vastag zoknit. Ezt tedd be, így valamennyire hűti a levegőjét, és ha akar, rá is fekhet. Fontos, hogy soha ne rakd be csupaszon a jeges üveget, mindig védje a hörit vastagabb anyag, nehogy megfázzon.

2013. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki :)
2013. máj. 4. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hörcsögöt nem fürdetünk
2013. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én am nemis fürdetni akarom :DD

De am nem lett semmi baja, én csak a meleg miatt is csináltam ,meg már halottam hogy lehet nekik igy "pancsikolni"

2013. máj. 5. 08:02
 8/11 anonim ***** válasza:

az unokaöcsémék panelban laknak és nagyon nagyon meleg van bent nyáron, szóval a höriknek mindig raknak be egy tálkában szobahőmérsékletű vizet, hogy tudjanak mosakodni benne. Egy fél óra mulva az összes kis höri ott ül bent a tálkában, nagyon édesek, sok kis ázott gombóc :P Am annyi vizet tegyél a tálkába, hogy max a hasáig érjen, és kényelmesen ki-be tudjon mászni.

Am még szerintem nincs olyan meleg, hogy le kelljen őket hűteni. Akkor rakj be nekik, ha kánikula lesz különben megfáznak.

2013. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2013. máj. 5. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wiATwLBTdE0 ezt egy értelmifogyatékos tette fel, minden kommentet töröl aki szerint a hörcsög nem azért ment a vízbe mert szeret úszni, hanem mert nem tud másmerre menekülni


meg van győződve a srác, hogy a hörcsöge, ezen videó alapján szeret úszni, miközben látszik, hogy szegényke az életéért küzdve úszik -.-

2013. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!