Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szaporodnak a Pelék?

Hogyan szaporodnak a Pelék?

Figyelt kérdés
Ma kaptam 4 pelét, 1 kisfiú, a többi lány. A barátom nem kérdezett semmit, így azt sem tudom hogy mennyi idősek. Milyen idősek amikor szaporodni kezdenek? A google pedig nem sokat segített. Aki kicsit is konyít a pelékhez, akkor bármi jó tanácsot megfogadok! :)

2013. máj. 4. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, csinálj csak beltenyészetet. szerintem biztosan testvérek, hogyha egyszerre lettek véve. keress egy jó egzotikus végzettségű dokit, és ivartalanítsd a fiút.
2013. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem tenyészteni akarom őket, szerinted mi a szarért érdekel mások véleménye? Mert nem örülnék én se ha havonta potyogtatnának nekem, de ilyen hülye kommenteket nem kérek köszönöm. És ha már ilyen rohadt okos vagy hogy ennyire biztos vagy hogy testvérek, akkor jósold már meg nekem azt is hogy holnap hány szőrszál fog a lábamon kinőni???

KÖSZÖNÖM

2013. máj. 4. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye mentalitású embernek semmilyen állat nem való...

Na de tényleg, keress egy jó dokit, és ivartalanítsd a fiút.

2013. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha lehetne téged sétáltatnálak pórázon, de sajnos nekem hülye állat nem kell :)
2013. máj. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!