Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vannak nekem dísz nyulaim...

Cicvarek kérdése:

Vannak nekem dísz nyulaim vettem szúnyog elleni oltást ( MYXOVAC vakcina A. u. V ) a szer összekeverése után meddig tárolható el?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Összekeverés után nem tárolható, azonnal fel kell használni.
2013. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ami megmaradt akkor dobhatom is ki :(
2013. máj. 5. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ma bontottad ki, és betetted a hűtőbe, akkor még ma felhasználhatod szerintem. (Valószínűleg holnap sem lenne belőle baj, de jobb követni a használati utasítást, mert gyengülhet a hatás a tárolás folyamán)
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért szoktak a nyuszitartók összefogni, és közösen venni vakcinát. Úgy sokkal olcsóbb az oltás egy nyúlra számolva.
2013. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is így voltam én vettem meg a vakcinát, csak közbe jött egy nyuszi mentésem is mert, elajándékoztam egyik ismerősömnek egy oroszlánfejű nyuszit mentem volna neki beoltani,ő közben elutazott a picurt meg otthon hagyta,az öccse engedett be csak mikor megláttam alul táplált volt, kiszáradt, és teljesen le volt gyengülve, és így ilyen állapotába nem oldhattam be, de úgy is ma viszem a dokihoz kivizsgáltatni és akkor majd kérek neki egy adagosat mert már 2 nap telt el a nyitása után az a baj nem kockáztatom meg ezt most
2013. máj. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!