Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel lehet eltüntetni a...

Mivel lehet eltüntetni a rágcsálók kellemetlen szagát?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 kisegeret. Ezelőtt is volt, vele nem volt semmi gondom. Ez a 2 új csak 2 napja van nálam, természetesen kitisztított terrárium, friss forgács kerül alájuk. Mégis, 2 nap után olyan kellemetlen szaguk van, az egész szobának, ahol vannak... mit tehetnék ez ellen?
2007. szept. 17. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
nekem tengerimalacom van ,képzelheted. lehet ukyan forgácsot kapni amibe van valami olyan anyag amit ő nem eszik meg de felfogja a szagot. de kérdezt meg egy állatkereskedőt ő biztos tud mondani vmi.praktikát
2007. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
macskaalmot kell a forgács alá tenni.az minden szagot beszív.és ráadásul nem is kell olyan sűrűn cserélni az almot alatta.
2008. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kapni hörcsög WC-t, vagy illatosított forgácsot Pl.:Rozmaring illatút.
2008. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
homokfürdő friss alom macskaalom
2009. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is csak a macskaalmot tudom ajánlani, nekem nagyon is bevált. Sok sikert:) És az illatosított forgács is nagyon jó ötlet , szerintem a kettő együtt eredményt fog hozni:D
2009. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: köszi szépen, de a kérdés kiírásakor kaptam a kisegereket több, mint 2 éve. Éppen múlt héten pusztult el a kis öreg... :-(
2009. dec. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!