Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi kérdés. (? )

Törpenyuszi kérdés. (? )

Figyelt kérdés
Van egy törpenyuszim. 7 hetes, 3 napja van nálam. Ma kiengedtem egy kis elkerített részen. Boldog volt, ugrált össze-vissza, de engem nem szagolgatott meg, oda se jött hozzám. Ez baj?

2013. máj. 6. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt még elfelejtettem mondani hogy azóta alig marad a ketrecében, folyton jönne kifelé:)
2013. máj. 6. 12:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, majd szép lassan megszelídül. Etetheted kézből az sokat segít. Fontos, hogy be legyen oltva minél előbb, rengeteg most a szúnyog.
2013. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam kézből etetni, de nem eszik:(
2013. máj. 6. 14:06
 4/9 A kérdező kommentje:
evett egy kicsit a kezemből!!:))
2013. máj. 6. 16:34
 5/9 A kérdező kommentje:
ez ugye jó jel?:)
2013. máj. 6. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó jel.:)

Csak légy türelmes és hamar összenőtök.;)

2013. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OKé:) még annyit szeretnék kérdezni, hogy ma kapott itató, olyan kis önitatót, de eddig tálból ivott...iszik az önitatóból is, csak nem tudom hogy mintha kicsit lassan folyna belőle a víz, és félek hogy telemegy levegővel a pocakja...a tálból se sokatt ivott...mi a véleményetek?
2013. máj. 6. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor az enyem pici volt nem ivott magatol es ilyen orvosi fecskendovelvitattam. Feltem h nem iszik eleget , hat nem is ivott. De ha itattam akkor ivott . Tehat ez csak egy tanacs ha esetleg gondolod.:-):-)
2013. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen elég kevés víz jön belőle, van amikor 2 percig le se száll róla mert annyira szomjas, régen volt egy olyan szokása hogy rángatta az itató így több víz jött belőle, de szerencsére sikerült leszoktatnom róla :)
2013. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!