Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömnek lehet baja?

A hörcsögömnek lehet baja?

Figyelt kérdés
A dzsungáriai törpehörcsögöm a kezemben volt, de nem nagyon figyeltem, és valahogy leesett a járólapra 1 méter magasból. Utána egy ideig nem mozgott, aztán bele tudott mászni a tenyerembe. Most semmi jelét nem mutatja, hogy bármi baja is lenne. Lehet maradandó sérülése?

2013. máj. 6. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,szerintem csak a pillanatnyi sokk okozta,hogy ledermedt.


Ha félsz,akkor megnyugtatásképpen vidd el dokihoz!

2013. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A húgom hörcsöge, még pici korában leesett a válláról, azóta párszor nyitva maradt a terráriuma, és kb másfél méter magasból leugrott. Semmi baja nem lett szerencsére, elég jól tudnak esni, puhák és mivel könnyűek, annyira nem viseli meg őket az esés. Azért a biztonság kedvéért figyeld őt a mai, meg a holnapi nap. Szerintem nem lesz vele baj :)
2013. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért félek a legjobban, mert nem láttam jól, de nagyon úgy nézett ki, hogy a fejére esett.
2013. máj. 6. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Belső sérülése szerintem, lehet. Azért nem mozgott, vagy jobbik esetben csak megijedt. Figyelj rá jobban!
2013. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én arra gyanakszom, hogy azért nem mozdult akkor, mert elszédült. Még várnék válaszokat.
2013. máj. 6. 14:24
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem is vannak törpehörieim ők is estek már minden hogyan sokszor volt ez így akkor a sírógörcs kerülgetett de egy kicsi idő után minden rendben volt:)ilyenkor mindig kicsit hagytam pihenni semmit nem csináltam vele. Ha a fejére esett a mondjuk komolyabb de várj holnapig és ha nagyon aggódsz érte vidd dokihoz:)
2013. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap ejtettem le a dzsungimat. :( Szegénykém először alig mozdult (6 év alatt ez a 2. alkalom, hogy leejtek egy hörcsögöt a kb. 40 állatból), de nem lett baja.
2013. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én törpehörcsögöm egyszer leesett az emeletről, kb. 3 métert. Elvittem állatorvoshoz, még élt pár hónapig, de szegény 1 évesen meghalt. Szerintem ez megrövidítette az életét:(

Szerintem vidd állatorvoshoz, mert a tiéd nem esett olyan nagyot, lehet nincs semmi baja de jobb ha látja egy állatorvos. Remélem nem lesz baja a hörcsögödnek.

2013. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!