Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akarjak hörcsögöt? Van aki...

Akarjak hörcsögöt? Van aki azt mondja, hogy büdös meg hangos de én akkor is szeretném!

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 12:55
 1/8 anonim válasza:
49%

persze, szerintem nagyon jó állatok..:)

nekem van egy hörcsögöm( sajnos már nagyon idős), de nagyon jó döntés volt, hogy megvettem 2 éve.

azért, mert egyrészt olcsó volt, és nem igényel olyan sok időt ( csak heti 1x kellett kitakarítani a terráriumát)

DE... nagyon aranyos , és megtaníthatod néhány dologra..

például az én hörim tud a hátán feküdni, és mindig úgy tartom a kezemben, és úgy nagyon cuki, és könnyebb simogatni :)

szerintem jó állatok, és kezdetnek IS mindenképpen jó ( nekem ő az első állatom)

2013. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem büdös!!! Egyáltalán nincs szaga, ha rendesen van takarítva!

Hangosnak is csak bizonyos esetben hangos!

Lehet venni "néma" kereket annak alig van hangja, vagy bekened viasszal/oliva olajjal a kereket és halkabb lesz. Szöszmötölni fog éjjel, mert éjszakai állat, de pl a ketrec rágást is meg lehet akadályozni, ha terráriumot veszel neki és/vagy fogkoptatókat adsz neki meg faágat, szénát.. stb. :)

2013. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Büdös? Hangos? Az én hörim soha meg sem nyikkant, és nem büdik, hanem finom forgácsillatúak mert mindig beássák magukat :P

Én ajánlom a hörit, de tenyésztőtől vedd mert azok már eleve szelídek!

2013. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
igen mondjuk a kerék az lehet hangos ha fém, de ami műanyagból van az elég halk. De pl a mostani patkányaimhoz képest egy höri.. síri csend. És amúgy is, én szeretem ha lefekszem aludni, vagy éjszaka fölébredek és hallom hogy mocorognak. Szokták mondani, hogy milyen megnyugtató, mikor éjszaka a kisbabák szuszognak. Na ez valami olyasmi lehet. :)
2013. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen takarítod, nem büdös. Éjszaka hangos, mikor a kereket hajtja, de ne fém rácsosat vegyél, mert abban eltörhet a lába! Műanyag "teli" kereke legyen, az biztonságos! :) És egy kicsit talán hangos, de ha bezsírozod, nem lesz gond. :)
2013. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az összes kommentet !!! Sokat segítettetek !!!
2013. máj. 11. 13:38
 7/8 anonim válasza:
Igen!A hörcsög nagyon aranyos kis állatka,nem büdös,nem is hangos esetleg éjjel.A hörcsöggel csak egy gond van,az hogy rövid életűek.
2013. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan vegyél hörit, nekem is van 2, volt is.Ha rendesen takaritod, akkor nem lesz büdös egyáltalán. Nem fogsz csalódni :)

Ha kérdésed van írj!

2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!