Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két fiú Holland törpenyúlat...

Két fiú Holland törpenyúlat akik testvérek, lehet őket együtt tartani?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Biztosan nem fogják szétkapni egymást, de ha gond lenne, akkor úgyis megtudod, és szétválasztod őket. Meg kell próbálni, de szerintem minden rendben lesz.
2013. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajna nagy eséllyel verekedni fognak, ha nagyobbak lesznek. Azonos nemű nyuszik nagyon ritkán jönnek ki egymással.
2013. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves első, ezt a totál hülyeség megállapítást mire alapozod?
2013. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Agyon is verhetik egymást.
2013. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva nagyon jól lehet. Mivel tesók, kiskoruk óta ismerik egymást, tehát az összeszokással nem lesz baj. Csak ha éppen ivarérés után is együtt lesznek, akkor meghülyülnek, és szétverik egymást.
2013. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyulat jobb egyedül tartani, mert felnőtt korukban akkor is baj lehet velük, ha ivartalanítva vannak. Nem fog unatkozni egyedül, ettől nem kell félni. Főleg, ha tudsz vele foglalkozni napi néhány órát. Ha nem tudsz ennyi időt rászánni, akkor meg alapból ne tarts állatot.
2013. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akitől vettem megbizhatónak tűnt és elmondott mindent !! Azt is hogy nem fogják egymást bántani! Én hittem nekik!!! Van időm rájuk sokat foglalkozom velük!
2013. máj. 14. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy biztos nem fogják bántani egymást, akkor nem lehet túl megbízható, ugyanis azonos nemű nyulak majdnem mindig balhéznak egymással. Ez teljesen független attól, hogy mennyit foglalkozol velük.
2013. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
???
2013. máj. 20. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
KI fogják nyírni egymást
2013. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!