Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma meg nem pisilt a nyulam!...

Ma meg nem pisilt a nyulam! Mi lehet a gond? Vagy normalis neha-neha?

Figyelt kérdés

Reggel 10 ota nem pisilt. Napkozben nagyon keves zoldseget kapott, miutan hazajottem, kb fel repat megevett (2 oraja kb).

Itatobol nem ivott, de sosem iszik sokat.


2013. máj. 9. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig legyen előtte széna és víz. Ha nem vizel egész nap, az nem normális, nézze meg doki, mert súlyos következmények (az állat elhullása akár) veszélyeztetik.
2013. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiirtam a kerdest es beugrott a ketrecbe, pisilt :)
2013. máj. 9. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem iszol nincs mit kipisilni :) nem tudom milyen akmot használsz, a pelleten látszik hogy pisilt-e, de nálunk a másik wc-jébe forgács van és abba mikor friss van benne akkor az első 2-3 pisi megse látszik, valahogy képes bepisilni alá.. elég fura :DDD
2013. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mekkora nyúl ez, hogy fél répát adsz neki? Nem tűnik valami túl helyes étrendnek. Ha halára tömöd nem fog elég szénát enni, ami sok gondot fog okozni.
2013. máj. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk van olyan vékonyka répa, amiből az én törpém is simán megeszik egy felet gond nélkül, mellé eszik elég szénát, és elég tápot, meg iszik is... Annyi, hogy ő pl. elég kényes, tehát ha nincs szó szerint 24 órán belül kicserélve a víze, akkor nem iszik belőle, csak vészhelyzetben (általában mindig du. 4-kor cserélem, de ha pl. csak 6-kor érek haza akkor nincs mit tenni, stb).
2013. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém egy nagyobb méretű egész répát is megeszik. :D
2013. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ismerosom nyula napi tobb nagyobb repat megeszik, rengeteg zoldseget kap, megis napi 2x kell szenat adni neki, annyira szereti.

Az enyem kb utalja a szenat, mar nem torom magam, hogy egye. Mindent kiprobaltunk.

2013. máj. 10. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként az én nyuszim naponta megeszik egy kb 15-20 centis répát, fél almát, egy tenyérnyi, ujjnyi vastag zellert és paprika vagy cékla, attól függ mi van épp itthon, napközbe vagy szárított vagy friss lucernát eszik, este meg délelőtt eszi a rendes bolti szénát, van amikor alig eszik belőle de van hogy egyből bepusztítja amikor feltöltöm a szénatartót :) igazából azt sosem értettem hogy mennyi zöldséget szabad neki adni, mert erre konkréten sehol nem találtam semmit, vagyis csak annyit hogy valamennyi csészényit, szegény nyuszikám idegbajt kapna ha ezentúl nem akkor ehetne zöldséget amikor akar hanem kb 3ad annyit mint eddig, kicsit dagi de egészséges és boldog nyuszika :)
2013. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!