Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért nem engedik hogy hordozót...

Mért nem engedik hogy hordozót vegyek tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
tengerimalacomnak hordozót szertnék venni (most ami a ferssnapfban akciós az a kutyahordozó)de szüliem szerint tök felelesleges pedig a saját pénzemből vennlém meg minden és tesóméknak meg megvezsnek vagy na megengednek egy csomó (szerintem ) felesleges dolgot! Hogyan győzzem meg őket??? Lécci segítsetek!!! előre is köszi

2013. máj. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova szoktad vinni a malacot hogy hordozó kell neki? Mire lenne jó? Ezeket szedd össze és mond el nekik. Amúgy én is gondolkodtam rajta de szerintem nekem felesleges. Nem járok úgy nyaralni hogy őket is vigyek, de ha pl. költöznék és ingáznék hetente vagy időszakosan és hoznám vinném őket akkor már megvennék egyet. Mérlegeld te is hogy tényleg tudod e használni és nézd meg azért hogy jó e a malackáknak is.
2013. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ ! igen gondolokoztam már rajta h kell e ez nekem amugy nyáron mamámékhoz szoktam menni 1-2 hétre és oda vinném magammal és arra is gondoltam h nem vinném a ketrecét hanem ott elkerítenék egy kis helyaet h oda is kitudjon menni meg a boxba is és akkor ha mondjuk megijed betudna bújni aboxab.szerintetek vegyek vagy mit csináljak???
2013. máj. 10. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem érdemes venni, ha egy évben egyszer használod.

A nagyszüleidnél meg inkább a ketrechez csinálj még nagyobb kifutót.

2013. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem azért érdemes venni, mert ha vészhelyzet van és állatorvoshoz kell vinni a cocit, akkor ez a legbiztonságosabb módja a szállításnak. az akciós hordozó meg, ha jól láttam, 2000 ft, az aztán nem egy hatalmas összeg érte.
2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!